KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 8225533

nr 822 5533

Björn Berg

(1923-2008), Sverige

Tusch, Björn Berg (1923-2008), folkvimmel, signerad, motivets mått: 38x25

Utrop:

700 kr

Såld:

900 kr

måndag 29 april 2013
kl 21:03:48

Björn Berg

Läs mer om Björn Berg